LG 43 LJ 594 V

LG 43 LJ 594 V

28.000 MKD
без ДДВ: 23.729 MKD
Шифра на производ: LG 43 LJ 594 V
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

 • 43"(108cm)Full HD SMART LED TV 
 • Резолуција:(1920х1080) 
 • Virtual Surround Plus 
 • 1000Hz PMI 
 • WebOS 3.5 
 • Magic Mobile connection 
 • Simplink,WiDi 
 • TV Recording 
 • 3xHDMI,2xUSB 2.0 
 • DVB-T2/C/S2 
 • Вграден Wi-Fi

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Bela tehnika Beko ltd © 2019. UKION SHOPS