Фаворит CF 365

Фаворит CF 365

15.500 MKD
без ДДВ: 13.136 MKD
Шифра на производ: Фаворит CF 365
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

- димензии В/Ш/Д: 185/60/62 cm
- бруто/нето волумен: 313/290 L
- ладилник/замрзнувач нето волумен: 209/81 L
- Енергетска класа: А+
- Гас: Р600
- боја: бела/сребрена
- изменливи врати
- еден компресор
- регулирачки ногарки
- задни тркалца
- дел за млечни производи
- фиксни рачки за врата
- држач за јајца
- прилагодувачки полици на врата
- прилагодувачки стаклени полици
- комора за замрзнување со транспарентни фиоки

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Bela tehnika Beko ltd © 2019. UKION SHOPS