Фаворит RF 280

Фаворит RF 280

12.200 MKD
без ДДВ: 10.339 MKD
Шифра на производ: Фаворит RF 280
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

- димензии В/Ш/Д: 160/54/60 cm
- бруто/нето волумен: 256/253 L
- ладилник/замрзнувач нето волумен: 211/42 L
- Енергетска класа: А+
- Гас: Р600
- боја: бела/сребрена
- изменливи врати
- регулирачки ногарки
- задни тркалца
- дел за млечни производи со транспарентен капак
- фиксни рачки за врата
- држач за јајца
- прилагодувачки полици на врата
- прилагодувачки стаклени полици
- комора за замрзнување

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Bela tehnika Beko ltd © 2019. UKION SHOPS