Фаворит RF 263

Фаворит RF 263

9.500 MKD
без ДДВ: 8.051 MKD
Шифра на производ: Фаворит RF 263
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

- димензии В/Ш/Д: 144/54/57 cm
- бруто/нето волумен: 216/213 L
- ладилник/замрзнувач нето волумен: 171/42 L
- Енергетска класа: А+
- Гас: R600
- боја: бела/сребрена
- изменливи врати
- регулирачки ногарки
- прилагодувачки стаклени полици
- ниво на бучавост: 41 dB

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Bela tehnika Beko ltd © 2019. UKION SHOPS