Фаворит MSV 3000

Фаворит MSV 3000

14.500 MKD
без ДДВ: 12.288 MKD
Шифра на производ: Фаворит MSV 3000
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

- димензии: В/Ш/Д 81,5cm/44,80cm/54,8cm
- максимален капацитет: 10 сета садови
- 6 програми, 4 температури
- енергетска класа: А +
- класа на сушење: B
- прилагодувачка горна корпа
- капацитет: 13 L вода
- енергетска потрошувачка: 0,95 KWh
- внатрешно светло
- заштитана грејач
- заштита од поплава
- детска заштита
- целосно вградна
- On/Off копче
- копче за селектирање на програмите
- копче за одложување на времето за миење (3, 6 и 9 часа)
- пола полнење
- индикатор за сол
- индикатор за средство за плакнење
- индикатор за завршување на работата

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Bela tehnika Beko ltd © 2019. UKION SHOPS