Фаворит MS 5000 S

Фаворит MS 5000 S

13.000 MKD
без ДДВ: 11.017 MKD
Шифра на производ: Фаворит MS 5000 S
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

- димензии: В/Ш/Д 85/60/60
- максимален капацитет: 12 сета садови
- 4 програми
- енергетска класа: А++
- класа на сушење: А
- еден циклус:12,4 л до 17,2 л вода соодветно на програмата
- траење на програма (стандарден циклус): 155 мин
- енергетска потрошувачка: 0,95 KWh
- заштита од поплава
- прилагодувачка кошара
- боја: бела/сребрена
- On/Off копче
- рачка на вратата
- start/pause копче
- копче на вртење за селектирање на програмите
- индикатори за текот на работата на програмата

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Bela tehnika Beko ltd © 2019. UKION SHOPS