фаворит MS 3000

фаворит MS 3000

12.500 MKD
без ДДВ: 10.593 MKD
Шифра на производ: фаворит MS 3000
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

- димензии: В/Ш/Д 85/45/60
- максимален капацитет: 10 сета садови
- 4 програми
- енергетска класа: А
- класа на сушење: B
- еден циклус: 3,8 л до 17,6 л вода соодветно на програмата
- траење на програма (стандарден циклус): 160 мин
- енергетска потрошувачка: 0,93 KWh
- заштита од поплава
- прилагодувачка кошара
- боја: бела/сребрена
- On/Off копче
- рачка на вратата
- start/pause копче
- копче на вртење за селектирање на програмите
- индикатори за функцијата миење/сушење
- индикатор за недостиг на сол
- индикатор за недостиг на средство за плакнење

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Bela tehnika Beko ltd © 2019. UKION SHOPS