Фаворит MP 8006

Фаворит MP 8006

10.500 MKD
без ДДВ: 8.898 MKD
Шифра на производ: Фаворит MP 8006
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

- димензии В/Ш/Д: 84,50/59,70/49,70 cm
- 800 вртежи во минута (rpm)
- капацитет: 6 kg
- 44 L иноксен барабан
- 15 програми
- електронски програматор
- копче за контрола на температура
- индикатор за циклус на перење
- одложен старт
- енергетска класа: А++
- еко систем за заштеда на енергија
- заштита против протекување
- заштита против пена
- систем за автоматски баланс
- систем за детектирање грешка
- детско заклучување
- отстранувачки горен капак
- потрошувачка на енергија: 171 Kwh
- потрошувачка на вода (L/год.): 9900
- бучава при перење: 58 dB
- бучава при вртење: 77 dB

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Bela tehnika Beko ltd © 2019. UKION SHOPS