Фаворит MP 5000

Фаворит MP 5000

9.500 MKD
без ДДВ: 8.051 MKD
Шифра на производ: Фаворит MP 5000
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

- димензии В/Ш/Д: 84,50/59,70/49,70 cm
- 500 вртежи во минута (rpm)
- капацитет: 5 kg
- 42 L иноксен барабан
- 15 програми
- електронски програматор
- енергетска класа: А+
- еко систем за заштеда на енергија
- заштита против протекување
- заштита против пена
- систем за автоматски баланс
- систем за детектирање грешка
- детско заклучување
- отстранувачки горен капак
- потрошувачка на енергија: 167 Kwh
- потрошувачка на вода (л/год.): 9240 L
- бучава при перење: 58 dB
- бучава при вртење: 71 dB

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Bela tehnika Beko ltd © 2019. UKION SHOPS