Фаворит MP 1008

Фаворит MP 1008

13.500 MKD
без ДДВ: 11.441 MKD
Шифра на производ: Фаворит MP 1008
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

- димензии В/Ш/Д: 84,50 /59,70 /55,70 cm
- 1000 вртежи во минута (RPM)
- Капацитет: 8 kg
- 54 L иноксен барабан
- 15 програми
- електронски програматор
- копче за контрола на температура
- индикатор за циклус на перење
- одложен старт
- енергетска класа: A++
- eко систем за заштеда на енергија
- заштита против протекување
- систем за автоматски баланс
- систем за детектирање грешка
- детско заклучување
- потрошувачка на енергија:219 Kwh
- потрошувачка на вода: 10224
- бучавост при перење: 58 dB
- бучавост при вртење: 76 dB

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Bela tehnika Beko ltd © 2019. UKION SHOPS