Фаворит EC 640 WWFT

Фаворит EC 640 WWFT

10.000 MKD
без ДДВ: 8.475 MKD
Шифра на производ: Фаворит EC 640 WWFT
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

- димензии: B/Ш/Д 85cm/60cm/60 cm
- димензии на внатрешност на рерна: B/Ш/Д 35,20cm/45cm/41,30 cm
- капак на шпорет
- плоча со 4 рингли за готвење (1x 145 mm,1x 145mm експрес,1x180mm,1x180mm експрес)
- волумен на рерна : 62 L
- управувачка табла со 6 склопки
- 6 позиции на контролни склопки
- 1 плитка тепсија
- 1 длабока тепсија
- решетка во рерна
- светилка во рерна
- енергетска класа: B
- долен грејач: 1100 W
- горен грејач: 1200 W

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Bela tehnika Beko ltd © 2019. UKION SHOPS