Фаворит EC 640 WWF

Фаворит EC 640 WWF

11.500 MKD
без ДДВ: 9.746 MKD
Шифра на производ: Фаворит EC 640 WWF
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

- димензии: В/Ш/Д 85cm/60cm/60cm
- димензии на внатрешност на рерна: В/Ш/Д 35,2x45x41,3cm
- капак на шпорет
- плоча со 4 рингли за готвење (1x145mm, 1x145mm експрес, 1x180mm, 1x180mm експрес)
- 3Д бел панел
- волумен на рерна: 56 L
- управувачка табла со 6 склопки
- 6 позиции на контролни склопки
- турбо вентилатор
- 2 длабоки тепсии за рерна
- решетка во рерна
- светилка во рерна
- енергетска класа: B
- долен грејач: 1100 W
- горен грејач: 1200 W
- брз грејач: 2000 W
- боја на шпорет: бела
- боја на стакло на врата на рерна: бела

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Bela tehnika Beko ltd © 2019. UKION SHOPS