Фаворит CF 330 N

Фаворит CF 330 N

13.000 MKD
без ДДВ: 11.017 MKD
Шифра на производ: Фаворит CF 330 N
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

- димензии В/Ш/Д: 170/54/61 cm
- бруто/нето волумен: 251/239 L
- ладилник/замрзнувач нето волумен: 172/67 L
- Енергетска класа: А+
- Гас: Р600
- боја: бела/сребрена
- изменливи врати
- регулирачки ногарки
- дел за млечни производи
- фиксни рачки за врата
- држач за јајца
- прилагодувачки полици на врата
- прилагодувачки стаклени полици
- комора за замрзнување со транспарентни фиоки

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Bela tehnika Beko ltd © 2019. UKION SHOPS