Фаворит 4 - J INOX
  • Фаворит 4 - J INOX

Фаворит 4 - J INOX

18.800 MKD
без ДДВ: 15.932 MKD
Шифра на производ: Фаворит 4 - J INOX
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Независна рерна: 

- димензии В/Ш/Д: 59/59,5/55 cm
- енергетска класа: A
- Pop in/Pop out склопки на рерна
- контролно копче за рерна
- копче за термостат на рерна
- стаклена управувачка табла
- светло во рерна
- една решетка и длабока тава
- грејачи: горе-1200 W; доле-1100 W
- грил грејач : 1000 W

Независна стакло-керамичка плоча: 

- вградни димензии В/Ш/Д: 4,1/59/52 cm
- 4 зони на греење
- големина на зоните: (2x 145mm од 1200 W) (2x 180 mm од 1800 W)
- контрола на допир
- заклучување

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Bela tehnika Beko ltd © 2019. UKION SHOPS