Беко WTE 6501 B0

Беко WTE 6501 B0

13.000 MKD
без ДДВ: 11.017 MKD
Шифра на производ: Беко WTE 6501 B0
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

• Машина за перење 
 • Полнење:фронтално 
 • Енергетска класа:А++ 
 • Капацитет:6kg 
 • Вртежи:1000 врт./min 
 • Програми:12 
 • Одложен старт 
 • Child Lock 
 • Потрошувачка на енергија годишно:173kWh 
 • Ниво на бучава:60/78ddB 
 • Димензии:84x60x42cm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Bela tehnika Beko ltd © 2019. UKION SHOPS