Беко WTV 7531 XO

Беко WTV 7531 XO

15.000 MKD
без ДДВ: 12.712 MKD
Шифра на производ: Беко WTV 7531 XO
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

• Машина за перење 
 • Полнење:фронтално 
 • Енергетска класа:A+++ 
 • Капацитет:7kg 
 • Вртежи:1000 врт./min 
 • Програми:15 
 • Одложен почеток 
 • Потрошувачка на вода годишно:10500L 
 • Потрошувачка на енергија годишно:171kWh 
 • Ниво на бучава:60/75dB 
 • Димензии:85x60x50cm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Bela tehnika Beko ltd © 2019. UKION SHOPS