Беко RCNA 340 K 20 W

Беко RCNA 340 K 20 W

19.500 MKD
без ДДВ: 16.525 MKD
Шифра на производ: Беко RCNA 340 K 20 W
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

• Комбиниран фрижидер 
 • Full No Frost 
 • Енергетска класа:A+ 
 • Нето капацитет:302L 
 • Капацитет на фрижидерот:205L 
 • Капацитет на замрзнувачот:97L 
 • Капацитет на замрзнување:5kg/24h 
 • Потрошувачка на енергија дневно:0.83kWh 
 • Потрошувачка на енергија годишно:304kWh 
 • Ниво на бучава:43dB 
 • Димензии:175x60x65cm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Bela tehnika Beko ltd © 2019. UKION SHOPS