Беко FSS 66001 GW

Беко FSS 66001 GW

12.600 MKD
без ДДВ: 10.678 MKD
Шифра на производ: Беко FSS 66001 GW
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

• Шпорет 
 • Енергетска класа:A 
 • Капацитет на фурната:71L 
 • 4 рингли 
 • 4 функции на рерната 
 • Механички контроли 
 • Димензии: 85х60х60cm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Bela tehnika Beko ltd © 2019. UKION SHOPS