Беко FSE 66000 GW

Беко FSE 66000 GW

13.600 MKD
без ДДВ: 11.525 MKD
Шифра на производ: Беко FSE 66000 GW
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

• Шпорет 
 • Eнергетска класа:A 
 • Капацитет на рерната:66L 
 • 4 рингли 
 • 6 функции на рерната 
 • Механички контроли 
 • Димензии:85х60х60cm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Bela tehnika Beko ltd © 2019. UKION SHOPS